fbpx
Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
dekoracja światłem
DEKORACJA ŚWIATŁEM

dekoracja światłem sali weselnej

ARCHITEKTONICZNA DEKORACJA ŚWIATŁEM

Grupa SHOWLIGHT specjalizuje się w tworzeniu efektownej kolorystyki wnętrz, dzięki profesjonalnej architektonicznej dekoracji światłem. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, które nadają wyjątkowe barwy wnętrzom. Tęcza barw maluje nie tylko ściany, ale również ożywia kolorystycznie parkiet, stoły, scenę i inne elementy, które wspólnie tworzą zjawiskowe wnętrza.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik i urządzeń scenicznych zapewniamy  świetlne SHOW, które kreujemy w czasie  rzeczywistym. Wasz parkiet przepełni tęcza  barw! Sprawimy, że Wasze wesele będzie jedyne  w  swoim  rodzaju, a zdjęcia i film nabiorą magicznych barw!

Jesteśmy w stanie profesjonalnie odmienić każdy lokal – czy to zwykłą strażnicę O.S.P., czy nowoczesną salę weselną. Dzięki oświetleniu każde wnętrze nabierze nowego i niepowtarzalnego charaktery, który dla Was będziemy na żywo kreować. Najlepszy efekt naszej dekoracji pojawia się wieczorem, kiedy na sali gasimy często nieodpowiednio dobrane oświetlenie, które zażółca wszystko wokół i rozpoczynamy naszą zabawę kolorem. Podczas zabawy tanecznej tworzymy intymną, delikatną atmosferę, która co jakiś czas „wybucha” feerią barw podczas największych hitów muzycznych. Natomiast podczas posiłków i przerw między blokami muzycznymi rozświetlamy całą salę na biało. Dzięki takiej konfiguracji oświetlenia tworzymy bardzo elegancką i wykwintną atmosferę wnętrza. Tak naprawdę nie da się tego opisać – trzeba to zobaczyć na żywo!

SPRZĘT OŚWIETLENIOWY

Do architektonicznej dekoracji światłem używamy ledowych lamp typu par i ledbar RGBWA. Dzięki zastosowaniu takich urządzeń jesteśmy w stanie odwzorować praktycznie każdą barwę. Lampy led są bezpieczne zarówno dla bawiących się gości jak i dla instalacji elektrycznej – niski pobór prądu nie powoduje jej nadmiernego obciążenia. Natomiast do oświetlenia parkietu używamy profesjonalnych urządzeń typu „ruchome głowy” 150W LED. Jest to potężna dawka światła, która rozświetli i odmieni kolorystycznie Wasz parkiet. To właśnie dzięki takim urządzeniom powstają zapierające dech w piersiach zdjęcia podczas wesel i koncertów. Do realizacji oświetlenia wykorzystujemy cyfrowe i komputerowe sterowniki DMX. Ponadto w swojej ofercie posiadamy dodatkowy sprzęt w postaci: kratownic, podstaw quadro, wind oświetleniowych i różnego typu statywów.

PODŚWIETLENIE STOŁÓW WESELNYCH

Wyszukany stół prezydialny a także okrągłe stoliki z długimi obrusami i przepięknymi dekoracjami ślubnymi to ostatnio marzenie wielu par planujących swoje wesele. Aby je wyróżnić i sprawić, że będą one się jeszcze piękniej prezentować polecamy podświetlenie ich od spodu.

Optimized with PageSpeed Ninja