fbpx
Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
dj baner

DJ NA WESELE

DJ na wesele Śląsk

Grzegorz Marecik

DJ na wesele Śląsk! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży weselnej przygotowałem dla Was szereg atrakcji, które odmienią Wasz dzień w niesamowity spektakl muzyki i światła.

Specjalnie wyselekcjonowana muzyka, wyreżyserowany spektakl światła oraz niesamowite atrakcje sprawią, że Wasze wesele będzie niezapomnianym przeżyciem wraz z DJ na wesele Śląsk Grzegorz Marecik. Przybyłych gości zarażę energią, entuzjazmem oraz poczuciem humoru. Zapewniam oryginalne, autorskie SHOW, w które zaangażuje Waszych wszystkich gości.

 

W pakiecie DJ & Wodzirej otrzymacie:

– oprawę muzyczną i konferansjerską,
– profesjonalne nagłośnienie firmy BAYOR AUDIO oraz PowerSoft,
– oświetlenie sceniczne:
4 szt. ruchomych głów 150W LED, 2 szt. lamp retro
– taniec w chmurach przy użyciu maszyny na suchy lód,
– autorskie animacje z tańcami integracyjnymi oraz atrakcyjne akcesoria.

 

Prowadzenie wesela przez DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik gwarantuje Wam mnóstwo wyśmienitej zabawy przepełnionej dobrym humorem, szeroką gamą zabaw weselnych i muzyką dobraną do gustów bawiących się gości. Zbiory muzyczne które posiadam, pozwalają mi poprowadzić wesele o każdej tematyce i błyskawicznie zmieniać style. Zaczynając od lat 60′, przez gorączkę sobotniej nocy lat 70′, po wiecznie żywe hity lat 80′ i niezapomniane przeboje lat 90′ – aż do najnowszych piosenek, które są aktualnie na top liście każdego radia. Ponadto, profesjonalne prowadzenie każdego elementu wesela przez DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik sprawi, że stres szybko minie, a zacznie się bajeczna zabawa, którą zapamiętacie do końca życia!

O mnie

Mam ogromną przyjemność kierować i motywować do działania całą Grupą ``SHOWLIGHT`` Światło & Dźwięk - dlatego poniżej napiszę trochę więcej o sobie:

Od dzieciństwa związany byłem z muzyką. Już jako młody chłopiec marzyłem o graniu na instrumentach klawiszowych i to marzenie się spełniło, kiedy moi rodzice kupili mi pierwszy keyboard. Od tamtego momentu moje życie było głównie związane z nauką gry na instrumencie i szukaniu swoich inspiracji muzycznych. W liceum przyszedł czas na pierwszy zespół w którym grałem, a dosłownie to na TIME. Wraz z grupą moich kolegów i koleżanek z zespołu otrzymałem pierwsze szlify w „branży” muzycznej. Wygrane festiwale oraz muzyczne zaangażowanie dało nam szanse i okazję na przedstawienie swojej muzyki za granicą. W ramach promocji miasta w którym mieszkaliśmy – Jastrzębie-Zdrój – wyjechaliśmy do Amsterdamu, a następnie do miasta Tourcoing (Francja), gdzie dwukrotnie zagraliśmy koncert.

W trakcie studiów rozpocząłem przygodę z weselami – był rok 2002 więc w branży weselnej królowały małe 2 i 3 osobowe zespoły. Miałem okazję grać zarówno w małych jak i pełnych składach. W międzyczasie wraz z zespołem SANDSTONE próbowałem sił na dużej scenie – jednak marzenia o wielkiej muzycznej karierze się nie spełniły dlatego powróciłem do wesel. Jednak ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań oraz chęć rozwoju doprowadziły właśnie do powstania SHOWLIGHT! Wraz z rozwojem technologi na naszym rynku pojawiły się lampy ledowe do architektonicznej dekoracji światłem. Jako jedni z pierwszych firm na śląsku zakupiliśmy sprzęt i rozpoczęliśmy promowanie nowej usługi jaką jest Dekoracja Światłem. Nowy sposób dekoracji sali weselnej przypadł do gustu wielu parom i dlatego regularnie poszerzaliśmy nasze usługi. W wyniku rozmów z naszymi klientami otrzymaliśmy wiele zapytań o kompleksową obsługę czyli: DJ na wesele wraz dekoracją światłem. W związku z powyższym ostatecznie porzuciłem mój ukochany instrument na rzecz konsoli dj’skiej!

Sprzęt

Jako DJ na wesele Śląsk zwracam szczególną uwagę na trendy panujące na przyjęciach weselnych i regularnie wprowadzam nowe zabawy oraz inne elementy wzbogacające oprawę muzyczną. Należy tutaj wspomnieć również o bardzo ważny aspekcie jakim jest sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Tutaj postawiłem na wiodących na rynku muzycznych gigantów – dlatego w moim zapleczu znajduje się m.in. końcówka mocy firmy PowerSoft! Jest to sprzęt używany na dużych scenach koncertowych, dlatego macie gwarancję, że jakość muzyki będzie na najwyższym poziomie.

DJ na wesele Grzegorz Marecik to gwarancja dobrej i szalonej zabawy! Już teraz umów się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiecie się w jaki sposób prowadzę wesele, jaką muzykę usłyszycie podczas waszego przyjęcia oraz jakie atrakcje czekają na przybyłych gości.

Serdecznie Zapraszam!
Grzegorz Marecik

Obszar działalności

DJ na wesele śląsk: DJ Żory, DJ Jastrzębie-Zdrój, DJ Wodzisław Śląski, DJ Rybnik, DJ Pszczyna, DJ Bielko-Biała, DJ Szczyrk, DJ Tychy, DJ Gliwice, DJ Katowice, DJ Chorzów, DJ Bytom, DJ Zabrze, DJ Tarnowskie Góry, DJ Piekary Śląskie, DJ Ruda Śląska, DJ Dąbrowa Górnicza, DJ Zawiercie.

DJ na wesele małopolska: Kraków, Wadowice, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim.

DJ na wesele opolskie: Opole, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Zakres obsługi muzycznej przez DJ na wesele Śląsk

Oprócz prowadzenia wesel oferuję obsługę muzyczną:

– imprez firmowych (integracyjnych),
– eventową

Optimized with PageSpeed Ninja