Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Image Alt

DJ NA WESELE

DJ na wesele

Grzegorz Marecik

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży weselnej przygotowałem dla Was szereg atrakcji, które odmienią Wasz dzień w niesamowity spektakl muzyki i światła.

Specjalnie wyselekcjonowana muzyka, wyreżyserowany spektakl światła oraz niesamowite atrakcje sprawią, że Wasze wesele będzie niezapomnianym przeżyciem. Przybyłych gości zarażę energią, entuzjazmem oraz poczuciem humoru. Zapewniam oryginalne, autorskie SHOW, w które zaangażuje Waszych wszystkich gości.

 

W pakiecie DJ & Wodzirej otrzymacie:

– oprawę muzyczną i konferansjerską,
– profesjonalne nagłośnienie firmy BAYOR AUDIO oraz PowerSoft,
– oświetlenie sceniczne – 6 szt. ruchomych głów 150W LED,
– taniec w chmurach przy użyciu maszyny na suchy lód,
– telewizor 55″ na którym można wyświetlić pokaz Waszych zdjęć,
– autorskie zabawy oraz atrakcyjne akcesoria.

 

Prowadzenie wesela przez DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik gwarantuje Wam mnóstwo wyśmienitej zabawy przepełnionej dobrym humorem, szeroką gamą zabaw weselnych i muzyką dobraną do gustów bawiących się gości. Zbiory muzyczne które posiadam, pozwalają mi poprowadzić wesele o każdej tematyce i błyskawicznie zmieniać style. Zaczynając od lat 60′, przez gorączkę sobotniej nocy lat 70′, po wiecznie żywe hity lat 80′ i niezapomniane przeboje lat 90′ – aż do najnowszych piosenek, które są aktualnie na top liście każdego radia. Ponadto, profesjonalne prowadzenie każdego elementu wesela przez DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik sprawi, że stres szybko minie, a zacznie się bajeczna zabawa, którą zapamiętacie do końca życia!

O mnie

Mam ogromną przyjemność kierować i motywować do działania całą Grupą ``SHOWLIGHT`` Światło & Dźwięk - dlatego poniżej napiszę trochę więcej o sobie:

Od dzieciństwa związany byłem z muzyką. Już jako młody chłopiec marzyłem o graniu na instrumentach klawiszowych i to marzenie się spełniło, kiedy moi rodzice kupili mi pierwszy keyboard. Od tamtego momentu moje życie było głównie związane z nauką gry na instrumencie i szukaniu swoich inspiracji muzycznych. W liceum przyszedł czas na pierwszy zespół w którym grałem, a dosłownie to na TIME. Wraz z grupą moich kolegów i koleżanek z zespołu otrzymałem pierwsze szlify w „branży” muzycznej. Wygrane festiwale oraz muzyczne zaangażowanie dało nam szanse i okazję na przedstawienie swojej muzyki za granicą. W ramach promocji miasta w którym mieszkaliśmy – Jastrzębie-Zdrój – wyjechaliśmy do Amsterdamu, a następnie do miasta Tourcoing (Francja), gdzie dwukrotnie zagraliśmy koncert.

 

W trakcie studiów rozpocząłem przygodę z weselami – był rok 2002 więc w branży weselnej królowały małe 2 i 3 osobowe zespoły. Miałem okazję grać zarówno w małych jak i pełnych składach. W międzyczasie wraz z zespołem SANDSTONE próbowałem sił na dużej scenie – jednak marzenia o wielkiej muzycznej karierze się nie spełniły dlatego powróciłem do wesel. Jednak ciągłe poszukiwania nowych rozwiązań oraz chęć rozwoju doprowadziły właśnie do powstania SHOWLIGHT! Wraz z rozwojem technologi na naszym rynku pojawiły się lampy ledowe do architektonicznej dekoracji światłem. Jako jedni z pierwszych firm na śląsku zakupiliśmy sprzęt i rozpoczęliśmy promowanie nowej usługi jaką jest Dekoracja Światłem. Nowy sposób dekoracji sali weselnej przypadł do gustu wielu parom i dlatego regularnie poszerzaliśmy nasze usługi. W wyniku rozmów z naszymi klientami otrzymaliśmy wiele zapytań o kompleksową obsługę czyli: DJ na wesele wraz dekoracją światłem. W związku z powyższym ostatecznie porzuciłem mój ukochany instrument na rzecz konsoli dj’skiej!

Sprzęt

Jako DJ na wesele zwracam szczególną uwagę na trendy panujące na przyjęciach weselnych i regularnie wprowadzam nowe zabawy oraz inne elementy wzbogacające oprawę muzyczną. Należy tutaj wspomnieć również o bardzo ważny aspekcie jakim jest sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy. Tutaj postawiłem na wiodących na rynku muzycznych gigantów – dlatego w moim zapleczu znajduje się m.in. końcówka mocy firmy PowerSoft! Jest to sprzęt używany na dużych scenach koncertowych, dlatego macie gwarancję, że jakość muzyki będzie na najwyższym poziomie.

Wesele z DJ & Wodzirej Grzegorz Marecik to gwarancja dobrej i szalonej zabawy! Już teraz umów się na niezobowiązującą rozmowę podczas której dowiecie się w jaki sposób prowadzę wesele, jaką muzykę usłyszycie podczas waszego przyjęcia oraz jakie atrakcje czekają na przybyłych gości.

Serdecznie Zapraszam!
Grzegorz Marecik

Obszar działalności

DJ śląsk: Żory, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Pszczyna, Bielko-Biała, Szczyrk, Tychy, Gliwice, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie.

DJ małopolska: Kraków, Wadowice, Chrzanów, Olkusz, Oświęcim.

DJ opolskie: Opole, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

Zakres obsługi muzycznej

Oprócz prowadzenia wesel oferuję obsługę muzyczną:

– imprez firmowych (integracyjnych),
– eventy,
– imprezy okolicznościowe (urodziny, rocznice ślubu, itp.)