fbpx
Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Dekoracja Światłem   •  Dekoracja Światłem – Sztygarka

Dekoracja Światłem – Sztygarka

Kiedy Sandra & Aleksander poprosili mnie, abym pomógł im zaaranżować wybraną przez nich salę poprzez wykonanie dekoracji światłem oraz poprowadzić ich wesele, to bardzo się ucieszyłem. Ta radość nie wynikała tylko i wyłącznie z sympatii do narzeczonych, ale również z faktu, iż postawili oni przed nami dość duże wyzwanie do realizacji. Para wybrała dobrze mi znaną Restauracji PREZYDENT w kompleksie Sztygarka w Chorzowie, a dokładnie salę zieloną. Sala balowa jest bardzo wysoka, zakończona białym drewnianym sufitem i jak sama nazwa wskazuje jest w kolorze ciemnozielonym.

Po przeciwległych stronach sali znajdują się duże okna wraz z pięknymi białymi zasłonami. Wystrój wnętrza jest niebanalny, przepełniony dużą ilością drewna oraz klasycznymi dodatkami. Tak charakterystyczna kolorystyka wnętrza wymaga odpowiedniego doboru urządzeń oraz sposobu oświetlenia. Aby uzyskać najlepszy efekt, zaproponowałem moim klientom, aby wykonać kompleksową dekorację światłem. Oprócz architektonicznego oświetlenia ścian, okien i sufitu, oświetliliśmy również wszystkie okrągłe stoły gości oraz stół prezydialny pary młodej. Ponadto, przy zastosowaniu projektora GOBO – na parkiecie cały czas wyświetlały się imiona młodej pary. Całość dekoracji światłem dopełnił napis LOVE, który ze względu na brak wolnego miejsca umieściliśmy przed moją DJ’ką. Jednak dekoracja światłem to tylko część naszego projektu. Musieliśmy w to wszystko wkomponować scenę DJ’ską. Na pionowych trawersach zamontowaliśmy 6 bardzo mocnych urządzeń typu ruchome głowy, które oświetliły roztańczony parkiet. Ponadto, trawersy były podświetlone od dołu lampami typu par, co wzmocniło efekt dekoracji światłem. Całość oświetlenia była sterowana komputerowo, dlatego mogliśmy uzyskać jednolitą kolorystykę na całej sali. Efekt zaskoczył przybyłych gości oraz zachwycił młodą parę, która wraz ze swoimi gośćmi bawiła się do późnych godzin nocnych.

Oczywiście to były nasze prace podczas przygotowania sali do wesela. Następnie do akcji wkroczył nasz niezawodny DJ Grzegorz Marecik, który w niebanalny sposób poprowadził całość przyjęcia. W trakcie bloków muzycznych goście weselnie mogli zatańczyć m.in. taniec belgijski oraz zumbę – dzięki czemu atmosfera na sali była wyjątkowa. Powyżej można zobaczyć efekty naszej dekoracji światłem – a całość fotorelacji można zobaczyć tutaj…

Leave a reply

Optimized with PageSpeed Ninja