fbpx
Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Aktualności   •  Fotograficzne wspomnienie 2018r – DJ śląsk
taniec wesele

Fotograficzne wspomnienie 2018r – DJ śląsk


Ach co to był za rok! Tyle się działo – tyle wspaniałych wesel, tyle wspaniałych par młodych! Aż ciężko to wszystko opisać słowami, ponieważ nawiązaliśmy bardzo dużo nowych znajomości. Sezon weselny 2018 był tak pracowity, że nawet nie zauważyłem jak szybko minął… Myślę, że macie podobnie! Im człowiek jest starszy to ten czas tak szybko mija – oby tylko piękne chwile nam nie umykały! Pięknych chwil i momentów miałem mnóstwo. Jako DJ mogłem prowadzić Wasze wesela i tak naprawdę reżyserować jego przebieg. Dziękuję za to ogromne zaufanie, bo wiem, jak odpowiedzialna jest moja praca. Pomimo, że w ciągu roku tych wesel było mnóstwo to ja i tak każde pamietam i bardzo mile je wspominam! Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy również się spotykać przy takich wspaniałych okazjach. Z niektórymi z Was na pewno, ponieważ już teraz wracają do mnie Wasi goście i podpisują ze mną umowy. Z tego powodu bardzo się cieszę – jest to dla mnie najlepsza reklama i rekomendacja. Ale żebyście nie myśleli, że spoczywamy na laurach – cały czas ciężko pracujemy, aby cały czas trzymać poziom. Dlatego też w nowym sezonie weselnym będzie dużo nowości o których oczywiście tutaj Was poinformuję.

W tym miejscu chciałbym podziękować również wszystkim współpracownikom z branży weselno-eventowej. Dziękuję fotografom, kamerzystom, zespołom, barmanom, dekoratorkom oraz kucharkom i przemiłym kelnerkom których poznałem, albo kolejny raz z nimi pracowałem. Ciężko mi tu teraz wszystkich wymienić. Jednak wiecie o tym, że nasza znajomość wychodzi poza schematy naszej pracy i od czasu do czasu udaje nam się spotkać prywatnie.

Specjalnie dla was stworzyłem fotograficzne wspomnienie roku 2018. Niestety nie ma tu wszystkich wesel, ponieważ nie otrzymałem jeszcze zdjęć od wszystkich par i fotografów. Wszystkim którzy udostępnili mi swoje zdjęcia baaardzo dziękuję!

Wasz DJ Grzegorz Marecik


Leave a reply

Optimized with PageSpeed Ninja