fbpx
Logo
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Aktualności   •  Nasza nowa strona www
strona główna

Nasza nowa strona www

Nowa odsłona www.showlight.pl

Witajcie moi drodzy na naszej nowej stronie internetowej. Z uwagi na szybki rozwój naszych usług oraz chęć prezentowania Wam szerszych informacji o naszej działalności, zaistniała potrzeba wprowadzenia zmian. Doprowadziły one w rezultacie do stworzenia kompletnie nowej odsłony naszej strony www. Od dłuższego czasu myślałem nad ulepszeniem i poprawieniem czytelności naszej witryny. Jednak z uwagi na intensywność naszej pracy w sezonie weselnym dopiero teraz, gdy za oknem prószy śnieg mogłem na spokojnie nadrobić zaległości.

TRUDNE POCZĄTKI

Najbardziej jestem dumny z tego, iż sam podjąłem się tego karkołomnego zadania. Mam tylko nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba! Jak to zwykle bywa – podjąłem się zadania myśląc „dam radę” i „chyba to nie jest aż takie trudne?!” Jednak po wielu nieprzespanych nocach przy pracy nad stroną stwierdziłem, że nie jest to aż takie proste. Na szczęście – podczas studiów pracowałem w portalu internetowym więc ogólne pojęcie o html i tworzeniu stron już posiadałem. Jednak rozwój technologi i możliwości poszedł do przodu i używa się już innych – znacznie przyjemniejszych narzędzi do tworzenia własnych stron. Na szczęście, po tygodniu ciężkiej pracy udało mi się ją ukończyć, choć na pewno będą wprowadzane nowe rzeczy i udogodnienia.

nowa strona – nowa jakość!

Największym moim marzeniem było to, żeby strona „żyła”, a nie była tylko formą reklamy! Dlatego strona została wyposażona w bloga, na którym Was serdecznie witam. Na blogu będą pojawiać się relacje z wesel, zdjęcia oraz filmy od naszych par młodych. Ponadto, będą tutaj prezentowane materiały o naszej pracy, nowościach oraz smaczki z backstag’u wesel. Dlatego zachęcam Was gorąco do odwiedzania i czytania naszego bloga. Oprócz wpisów na blogu, nowością są aktualne miniatury zdjęć opublikowanych na naszym profilu instagramowym. Dlatego teraz w bardzo szybki sposób możecie przejść bezpośrednio z naszej witryny na nasze social media, gdzie cały czas coś nowego się pojawia. Czekam na Wasze opinie i sugestie dotyczące funkcjonalności naszej strony – chcemy się dla Was zmieniać!

Leave a reply

Optimized with PageSpeed Ninja